bliskość
zalewu
Bliskość zalewu Zemborzyckiego
Idelane miejsce na wypoczynek

Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo Zalewu Zemborzyckiego, wokół którego zlokalizowanych jest kilka ośrodków rekreacyjnych, w tym park wodny “Słoneczny Wrotków”, gdzie można skorzystać z kilku basenów i zjeżdżalni. Dla osób preferujących aktywny wypoczynek ciekawą opcją może być wyciąg dla narciarzy wodnych z torem z przeszkodami, ścieżka rowerowa wokół zalewu i park linowy. Dostępna jest też wypożyczalnia sprzętów wodnych (kajaki, rowery wodne), a także ośrodek golfowy, place zabaw i boisko do siatkówki plażowej.

tereny
zielone
Tereny zielone wokół osiedla
Czyste powietrze, dużo przestrzeni do spacerów, przejażdżek rowerowych

Las dąbrowa znajdujący się w sąsiedztwie Osiedla nad Zalewem to jeden z największych kompleksów leśnych usytuowanych w granicach administracyjnych Lublina. Na niemal 12 km2 zalesionej powierzchni można znaleźć wytchnienie od codziennych obowiązków. Liczne ścieżki  zachęcają do długich spacerów. Osoby preferujące aktywniejszy wypoczynek mogą skorzystać z przygotowanych ścieżek rowerowych.

idealne
dla rodziny
Osiedle idealne dla rodziny
Idealne miejsce na wypoczynek

Osiedle nad zalewem to idealna propozycja dla rodzin poszukujących swojego miejsca w Lublinie. Nieopodal znajduje się szkoła podstawowa z basenem i orlikiem, a usytuowane w okolicy przedszkola zapewnią najmłodszym opiekę i zabawę z rówieśnikami. To właśnie z myślą o nich w centralnej części naszego osiedla zaplanowana została strefa rekreacji, gdzie najmłodsi będą mogli spędzić czas na zabawie.

kameralne
usytuowanie
Kameralne usytuowanie
Czyste powietrze, dużo przestrzeni do spacerów, przejażdżek rowerowych

Osiedle nad zalewem to miejsce dla osób poszukujących wytchnienia po całodziennym dniu pracy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Mieszkańcy z całą pewnością odnajdą tu cisze i spokój. Pomimo kameralnego usytuowania, w okolicy dostępna jest cała niezbędna infrastruktura, koniczna do wygodnego mieszkania. Sklepy, szkoła, przedszkola oraz liczne punkty usługowe zapewnią komfort codziennego funkcjonowania.

wygodna
komunikacja
Wygodna komunikacja i dojazd
Idealne miejsce na wypoczynek

Wrotków to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Lublina. Swoim mieszkańcom oferuje kameralne położenie, z licznymi udogodnieniami, przy jednoczesnym bardzo dobrym skomunikowaniu z centrum. Osiedle oddalone jest od centrum o kwadrans jazdy samochodem. Bliskość pętli autobusowej oraz stacja rowerów miejskich pozwalają  szybko dojechać we wszystkie rejony Lublina.

logo
MASZ PYTANIA?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

pozostawiony numer wykorzystany zostanie jedynie do kontaktu w celu udzielenia informacji na temat sprzedaży naszych mieszkań